Wszystkie recenzje

5

Średnia ocena

4.8
Doskonały 4
Dobry 1
Średni 0
Słaba 0
Straszny 0

Wszystkie recenzje

Ocena
Sortuj według
2 miesięcy temu

Basia

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Myślałam że będzie za mały rozmiar, a jest akurat. Kurtka jest typu płaszczyk przeciwdeszczowy. Dziękuję i polecam.

1 rok temu

pozytywna

kurtka super, spełnia moje oczekiwania, wykonana dobrze. Polecam

1 rok temu

Wspaniała kurtka

Kurtka jest ładna, elegancka, dobrze uszyta i wygodna. Polecam!

1 rok temu

Parka damska z grecką drogą

Produkt polski. Dobrze wykonany

1 rok temu

Laura kurtka

Świetna kurtka, kupiłam stacjonarnie. Pięknie wykończona, leciutka, jestem zachwycona

close Koszyk