Wszystkie recenzje
5Średnia ocena
Wszystkie recenzje
Basia
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Myślałam że będzie za mały rozmiar, a jest akurat. Kurtka jest typu płaszczyk przeciwdeszczowy. Dziękuję i polecam.
pozytywna
kurtka super, spełnia moje oczekiwania, wykonana dobrze. Polecam
Wspaniała kurtka
Kurtka jest ładna, elegancka, dobrze uszyta i wygodna. Polecam!
Parka damska z grecką drogą
Produkt polski. Dobrze wykonany
Laura kurtka
Świetna kurtka, kupiłam stacjonarnie. Pięknie wykończona, leciutka, jestem zachwycona




