Zakupione produkty nie spełniły oczekiwań? Nie ma problemu!

Chcielibyśmy zapewnić, że istnieje możliwość ich zwrotu w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Zwracany produkt musi być w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu.

KLIKNIJ I POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

[BANER-WZ]

Nie oferujemy wymian. By wymienić produkt, należy dokonać zwrotu, a następnie złożyć nowe zamówienie.

Środki za zwrot zamówienia zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu przez magazyn. Zwrot środków zostanie dokonany tą samą metodą płatności, która została wybrana w momencie składania zamówienia. W przypadku zamówień wysyłanych za pobraniem, zwrot środków zostanie zrealizowany na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.Procedura zwrotu w naszym sklepie jest bardzo prosta i składa się z następujących kroków:

1. Zwrotu zakupionych produktów można dokonać w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki.

2. Będziemy wdzięczni za wcześniejsze poinformowanie nas o zwrocie zakupionych produktów elektronicznie na adres: kontakt@isabell.pl.

3. W ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki należy wysłać do nas paczkę ze zwracanym towarem na adres:

ISABELL Michał Jałbrzykowski
ul. Batorego 44,
05-091 Ząbki

4. W celu łatwiejszego nadania przesyłki ze zwracanym produktem istnieje możliwość skorzystania z Wygodnych Zwrotów za pośrednictwem strony: https://wygodnezwroty.pl/isabell.

5. Pieniądze zwrócimy w ciągu 14 dni od dnia rezygnacji. Ze zwrotem środków możemy wstrzymać się do momentu, gdy otrzymamy zwrot lub dowód jego odesłania.

6. Prosimy pamiętać o zapakowaniu towaru w bezpieczny sposób, by uchronić go przed uszkodzeniem w transporcie. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostanie wykorzystane oryginalne opakowanie produktu.

W razie dodatkowych pytań lub potrzeby wsparcia zapraszamy do kontaktu!

Email: kontakt@isabell.pl

close Koszyk zakupowy

Nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło